„Dzięki nowym technologiom i materiałom stosowanym w stomatologii, wykonywane prace protetyczne są nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta, a często poprawiają wygląd estetyczny.”

Biznes-klasa.pl

Lab Estetic zdecydowało się nawiązać współpracę z włoskim przedsiębiorstwem Zirkonzahn oferującym urządzenia do tworzenia prac na bazie tlenku cyrkonu. Polskie przedstawicielstwo firmy mieści się w Białymstoku, co zdaniem właścicielki Lab Estetic, ma dość istotne znaczenie ze względu na możliwości pogłębiania współpracy i dalszego rozwoju.

Wg Edyty Cywoniuk z Zirkonzahn Polska w ciągu najbliższych 10–15 lat, metody komputerowego przetwarzania danych klinicznych i ich wykorzystania do wykonywania uzupełnień protetycznych zrewolucjonizują protetykę stomatologiczną i pozwolą na zrezygnowanie z tradycyjnych metod odlewu metali i spiekania mas ceramicznych. Umożliwią też szerokie zastosowanie nowych materiałów i technologii opracowanych na skalę przemysłową.

Dzięki nowym technologiom i materiałom stosowanym w stomatologii, wykonywane prace protetyczne są nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta, a często poprawiają wygląd estetyczny. Wprowadzenie nowoczesnych technologii zwiększa satysfakcję pacjentów z przeprowadzonego leczenia, ułatwia lekarzowi pracę i podnosi jakość usług stomatologicznych dzięki wysokiemu poziomowi funkcjonalności.

Cały artykuł przeczytacie Państwo na portalu biznes-klasa.pl

Powrót